Jesteśmy Złotą Rączką, strongmanem, gosposią i opiekunką w jednym. Potrafimy wszystko naprawić, wyremontować, przynieść, wynieść, podźwignąć jakiś ciężar. Zrobimy to, czego mąż nie umie, na co nie ma ochoty, czasu i to, czego wy same nie jesteście w stanie wykonać.

Jesteś kobietą samotną, singlem, wdową, rozwódką, a może twój mąż pracuje za granicą lub ciągle wyjeżdża? Brakuje ci w domu męskiej ręki? Nie masz się do kogo zwrócić o pomoc? Sąsiad jest za stary, a kolega z pracy zupełnie się nie nadaje.

Dzwonicie , mówicie, jaką macie awarię lub co chcecie naprawić i przyjeżdża odpowiedni fachowiec. Robi to, co trzeba, inkasuje pieniądze, wystawia rachunek i problem macie już z głowy.

Oferujemy usługi z zakresu wszelkich prac związanych z montażem, naprawą, pomocą techniczną oraz wymagających zdolności i pomysłowości "Złotej Rączki". Nie masz czasu, nie chce Ci się lub po prostu czegoś nie umiesz zrobić? Zadzwoń po naszych fachowców! Sprawę załatwimy szybko, tanio i fachowo.

"Fachowcy dla każdego" to usługa prostsza, niż zamówienie taksówki. Przyjeżdżamy, ustalamy cenę, robimy co trzeba, sprzątamy po sobie i gotowe! Hydraulika, elektryka, stolarka, remonty, wykończenia, montaż, czyli wszystkie sprawy załatwione po jednym telefonie. Mąż do wynajęcia? Złota rączka? To właśnie my plus szereg innych umiejętności wymienionych w dziale usługi. ZAPRASZAMY

Działamy na terenie Łodzi i okolic. Obsługujemy również takie miejscowości jak: Zgierz, Aleksandrów, Konstantynów, Pabianice, Rzgów, Tuszyn, itd. Nie ma Twojego miejsca zamieszkania na liście? Zadzwoń i zapytaj! Na pewno jakoś się dogadamy.

Dla firm:
Nasza firma istnieje już bardzo długo. Usługi oferowane przez "Fachowcy dla każdego" kierujemy do osób prywatnych, które niekoniecznie chcą zajmować się pracochłonnymi zadaniami w domu. Prócz tego, chętnie podejmiemy współpracę z przedsiębiorstwami. Naprawy w biurach, montaż sprzętu, czy wszelkie zadania niezbędne do poprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw to nasza specjalność. Więcej szczegółów tutaj.stat4u